Chińska dieta

Jedną z najmodniejszych obecnie i naprawdę najskuteczniejszych diet omawianych i zalecanych przez współczesne kobiety, które już schudły na różnych forach „dla szczupłych kobiet”, jest „dieta chińska”. Ta dieta pomaga szybko zrzucić zbędne kilogramy i utrzymać w ten sposób znormalizowaną wagę przez dość długi czas.

Dieta jest w zasadzie dość twarda i ma bardzo mało kalorii . Jego czas trwania to trzy tygodnie. Postaraj się zaopatrzyć w niezbędną cierpliwość i wystarczającą siłę woli ze względu na to, że dieta tej diety jest naprawdę skromna, ale wynik usprawiedliwi wszystkie twoje wysiłki, trudności i udrękę! Ponadto produkty wchodzące w skład diety chińskiej diety działają prozdrowotnie na cały organizm, przeciwutleniacze zawarte w zielonej herbacie działają odmładzająco, a witaminy, w które bogate są świeże soki, znacząco wzmacniają odporność i poprawiają ogólne samopoczucie!

Chińskie menu dietetyczne:

Pierwszy tydzień chińskiej diety:

Obowiązkowo jednocześnie trzy posiłki dziennie, co polega na tym, że do śniadania, obiadu i kolacji wystarczy zjeść tylko jedno jajko i tylko jedną pomarańczę. Pij oczywiście wyłącznie zieloną herbatę, absolutnie bez dodatku cukru.

Drugi tydzień chińskiej diety:

Konieczne jest spożywanie wszelkich płatków zbożowych (z wyjątkiem jęczmienia i kaszy manny), które namaczamy przez noc, a rano gotujemy naturalnie w oczyszczonej wodzie, bez dodawania soli i cukru podczas gotowania. Tak przygotowaną owsiankę można spożywać w dowolnej ilości. Z płynu zaleca się tylko świeżo parzoną zieloną herbatę bez dodatku cukru.

Trzeci tydzień chińskiej diety:

Dozwolone jest spożywanie dowolnych owoców lub warzyw, świeżych sałatek (zarówno warzywnych, jak i owocowych), różnorodnych gulaszów warzywnych, gotowanych na małym ogniu z niewielkim dodatkiem wody z użyciem dowolnego oleju roślinnego z dodatkiem niewielkiej ilości gotowania (lub lepiej morza) Sól. Zaleca się pić wyłącznie świeżo wyciskane soki (świeże soki) lub napoje owocowe.