Dieta baletnic

dieta baletnic Baleriny to specjalna kasta ludzi , która całkowicie należy do ich zawodu ... Wszystko, co robi w swoim życiu, jest przekazywane przez pryzmat jej zawodu, zwłaszcza jedzenia. Dlatego baleriny mają specjalny system odżywiania. W końcu baleriny nieustannie doświadczają kolosalnego wysiłku fizycznego. Oni i ich partnerzy. Sam zawód dyktuje im swoje formy: być wdzięcznym i lekkim jak piórko. Stosując ten system, zwany dietą baletnicy, Ty również możesz stać się lekki i przewiewny jak baletnica. Raczej nie jest to system, ale sposób na życie. Możesz pozostać w tej samej kategorii wagowej przez wiele lat, po prostu przestrzegając zasad systemu żywienia baletnic:

 1. nigdy nie przejadaj się! Najlepiej jest zjeść porcję na dwie części, dzieląc ją na dwie;
 2. na obiad jest tylko zupa i nic więcej;
 3. nie łącz różnych pokarmów białkowych;
 4. jedz tylko odtłuszczone mleko i produkty mleczne;
 5. zrezygnuj z majonezu przemysłowego, zastępując go majonezem domowej roboty, który nie zawiera żółtka, soli, składników chemicznych, a zamiast nich dodaje się beztłuszczowy jogurt;
 6. Nie dodawać soli do potraw podczas gotowania. Zastąp go sosem sojowym lub przyprawami;
 7. nie pij podczas jedzenia! Pij tylko 30 minut przed posiłkiem lub godzinę po nim. Zaleca się wypijać co najmniej 2 litry niegazowanej wody mineralnej dziennie.

Przed rozpoczęciem diety baletnicy musisz rozładować w ciągu dwóch dni. Pierwszego dnia nic oprócz soku pomidorowego - na śniadanie i kolację po 1 szklance, na obiad 2 szklanki (można dodać 1 kromkę czarnego chleba); drugiego dnia - na śniadanie, obiad i kolację - szklanka kefiru (na obiad dodatkowa kromka czarnego chleba). Miesiąc spędzony na diecie baletnic daje w miarę stabilny efekt - utratę 3-4 kg wagi.

Dieta baletnic:

 • Śniadanie: 80 g beztłuszczowego twarożku i 200 g beztłuszczowego kefiru lub ciepłego odtłuszczonego mleka.
 • Lunch: filiżanka kawy, mała kanapka z masłem i łyżeczka miodu.
 • Obiad: 200 g bulionu, 150 g chudego mięsa i łyżka gotowanego ryżu.
 • Przekąska: 1 owoc, na przykład jabłko lub pomarańcza.
 • Kolacja: 200 g ciepłego odtłuszczonego mleka z 10 g miodu.

Dieta baletnicy nie powinna trwać dłużej niż 6-7 dni

Dieta baletnic (recenzje):

Jest to trudne przez pierwsze trzy dni, kiedy organizm się odbudowuje, a potem wszystko dzieje się samo. W 3 dni możesz schudnąć nawet 5 kg.