Dieta Borodiny

dieta Borodiny Hitem 2011 roku była dieta Kseni Borodina, która bardzo schudła po porodzie i zaczął wyglądać znacznie atrakcyjniej niż przed ciążą.
Jak Ksenia Borodina zdołała schudnąć? Jaką dietę stosowała? Odpowiedź jest taka: prosta dieta Ksenii Borodiny z ogórkami pomogła jej zrzucić te zbędne kilogramy. Dieta Borodiny stała się najpopularniejsza i najbardziej modna w tym sezonie.

Skuteczność diety Borodiny

Jak skuteczna jest dieta Borodiny? Jaka jest jego radość? Rozwiążmy to.
Najpierw przyjrzyjmy się składowi chemicznemu ogórków. Świeże to 95-97% wody, pozostałe 3% to witaminy, potas, pierwiastki śladowe, makroskładniki i karoten.
Ksenia Borodina, której dieta rozprzestrzeniła się w całym internecie, osiągnęła rezultaty w dość krótkim czasie.

Zasada diety

Jeśli polegamy na tym, że prawie wszyscy dietetycy zalecają picie dużej ilości wody, możemy śmiało powiedzieć, że dieta Kseni Borodina, składająca się z ogórków, jest najbardziej odpowiednia.
Ogórki dość łatwo wchłaniają się w naszym organizmie. Zawarty w nich potas poprawia pracę serca i nerek, a obecność jodu korzystnie wpływa na układ naczyniowy i tarczycę. Ponadto duża ilość błonnika pomaga wyeliminować nadmiar cholesterolu i poprawia pracę jelit.
Można śmiało powiedzieć, że oprócz właściwości dietetycznych ogórki mają również właściwości lecznicze, co jest ważne dla zdrowia człowieka. Jednak ogórki nie zawierają wystarczająco wysokiego poziomu witamin, dlatego przestrzegając diety ogórkowej Ksenii Borodiny, zaleca się przyjmowanie witamin w tabletkach.

Menu dietetyczne Kseni Borodiny

Przejdźmy więc bezpośrednio do menu tej diety.
Śniadanie . Pamiętaj, aby wypić szklankę schłodzonej wody przed rozpoczęciem posiłku. To zimna woda sprawia, że ​​organizm marnuje energię, podgrzewając go. Prowadzi to do spalenia określonej proporcji kalorii. Na śniadanie należy zjeść jeden mały kawałek chleba i 2-3 ogórki.
Lunch . Może być bardziej zróżnicowana. Możesz zrobić sałatkę z zieleniną i świeżymi ogórkami lub zastąpić ją zupą jarzynową. Musi być gotowany z wszelkich warzyw oprócz ziemniaków. Dwa razy w tygodniu można zjeść mały kawałek gotowanego kurczaka wraz z sałatką.
Kolacja . Na obiad trzeba zjeść kilka ogórków (można użyć 3-4) lub zrobić sobie sałatkę z ogórków i ziół.

W ciągu dnia należy wypić 2 litry wody i zjeść co najmniej 5 ogórków.
Ta dieta ogórkowa jest przeznaczona na dwa tygodnie. Ksenia Borodina straciła w tym okresie 12 kg. Dietę Kseni Borodina można pobrać bezpłatnie w Internecie. Aby osiągnąć ten sam sukces, potrzebujesz tylko chęci i cierpliwości.