Dieta jabłkowa

Dieta jabłkowa na 7 dni to jedna z najskuteczniejszych i najprostszych diet. Trwa siedem dni, a utrata wagi wynosi około 6-7 kilogramów. Dzięki tej diecie tłuszcz jest usuwany z organizmu, spalane są kalorie oraz przywracane jest trawienie i metabolizm. Jabłko zawiera błonnik, który powstrzymuje Cię przed jedzeniem przez długi czas. Jabłka zawierają również fruktozę i glukozę, które kontrolują poziom cukru we krwi i powinny być tak małe, jak około 150 gramów. Każde takie jabłko zawiera 87 kalorii. Przed jedzeniem jabłka należy dobrze umyć i nie zdzierać, ponieważ pod spodem znajdują się składniki odżywcze. Dieta jabłkowa liczona jest na 7 dni, podczas których należy zjeść dwie lub trzy odmiany jabłek.

Dieta jabłkowa na odchudzanie jest świetna w walce z nadwagą . Ta dieta jest odpowiednia dla kobiet, które pilnie i szybko chcą zrzucić kilka kilogramów. Dieta jabłkowa jest dobrym dodatkiem do podstawowej diety.

Menu tygodniowej diety jabłkowej

  • 1. dzień : 1 kg jabłek.
  • 2. dzień : 1,5 kg jabłek.
  • 3 dzień : 2 kg jabłek.
  • 4. dzień : 2 kg jabłek.
  • 5 dzień : 1,5 kg jabłek.
  • 6. dzień : 1,5 kg jabłek.
  • 7. dzień : 1 kg jabłek.

Jeśli jesteś miłośnikiem jabłek, ta dieta jest dla Ciebie. Oprócz tego można pić wodę niegazowaną lub zieloną herbatę. Jabłka można jeść zarówno zielone, jak i czerwone. Piątego dnia diety możesz zjeść mały kawałek chleba żytniego.

Dieta jabłkowa, której opinie są tylko pozytywne , jest również przydatna dla osób z następującymi chorobami: wrzód dwunastnicy, zapalenie żołądka, choroby układu krążenia.

Główną zaletą takiej diety jest osiągnięcie skutecznego wyniku w ciągu tygodnia, a także zawartość dużej ilości witamin niezbędnych dla dobrego zdrowia człowieka.

Jedyną wadą diety jabłkowej jest osobista nietolerancja jabłek lub reakcja alergiczna. Jeśli masz jakieś przewlekłe lub poważne schorzenia, najlepiej skonsultuj się z lekarzem.

Dlaczego w diecie są tylko jabłka? Odpowiedź jest prosta: ludzie tracą na wadze nie z powodu jedzenia jabłek, ale z faktu, że ich całkowite spożycie kalorii, na przykład dziennie, jest znacznie niższe niż spożycie kalorii w zwykłej diecie danej osoby, której przestrzegał przed zastosowaniem diety jabłkowej.