Dieta Kremla

Orzechy i suszone owoce, takie jak daktyle, rodzynki, figi i suszone morele - to wszystko są naprawdę hojne, można powiedzieć, królewskie dary, które przysłała nam sama Matka Natura. Wyjątkowa, różnorodna, bardzo bogata i naprawdę wyjątkowa kompozycja tych darów, zawierająca niesamowicie dużą ilość witaminy A, witaminy z grupy B, pierwiastki śladowe, takie jak sód, magnez, fosfor, jod, chrom, żelazo i wiele innych przydatnych składników , sprawia, że ​​te produkty są praktycznie realne i co najważniejsze skuteczne „pigułki zdrowotne”. W przypadku dodania nawet niewielkiej ilości tych owoców do swojej codziennej diety, niezależnie od tej czy innej pory roku, będzie to miało absolutnie zbawienny wpływ na zdrowie każdego z nas, a dodatkowo doda energii i witalności. Takie suszone owoce w okresie zimowo-wiosennym odpowiednio zastąpią popularne dziś, ALE sztucznie wytwarzane kompleksy witaminowo-mineralne i wszelkiego rodzaju dodatki do żywności. Jednocześnie przyniosą znacznie więcej korzyści ludzkiemu organizmowi i mogą znacznie zwiększyć jego odporność. Większość współczesnych dietetyków z przekonaniem twierdzi, że orzechy i suszone owoce działają jak prawdziwe naturalne leki przeciwdepresyjne, co oczywiście jest ważne dla każdego współczesnego mieszkańca dzisiejszego zanieczyszczonego i znajdującego się w szalonym (stresującym) rytmie megamiast.

Właśnie dla tych reprezentantek, które chciałyby zrzucić dosłownie kilka dodatkowych kilogramów, jedzenie orzechów i suszonych owoców jest właściwym sposobem na osiągnięcie tego. Na przykład niewielka garść niezwykle zdrowych suszonych moreli lub suszonych śliwek może być dietetycznym substytutem najzwyklejszej kolacji. Najpierw należy wypić szklankę wody, a po 10 minutach zjeść 6-8 kawałków suszonych owoców. Taki posiłek może z łatwością zneutralizować ostre uczucie głodu i pozostawić uczucie kompletnej i satysfakcjonującej kolacji.

Opis menu diety Kremla

Dieta Kremla, której menu opiera się na wykorzystaniu takich produktów spożywczych jak suszone owoce i orzechy, można ułożyć na okres 4-5 dni. Nie tylko skutecznie pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy, ale także będzie miało ogólne działanie lecznicze na cały ludzki organizm. Na początek powinieneś przygotować specjalną mieszankę 5 części różnych orzechów i suszonych owoców, które są pobierane w równych częściach. Na przykład można mieszać rodzynki, suszone morele, suszone śliwki, orzeszki ziemne i figi, podczas gdy orzechów w żadnym wypadku nie należy smażyć! Norma takiej mieszanki dziennie to około 500 g, co po spożyciu dostarczy organizmowi od około 1600 kcal do 1700 kcal. Oto, ogólnie rzecz biorąc, dieta Kremla, której szczegółowa tabela jest przedstawiona.

Codziennie rano całą dzienną porcję należy warunkowo podzielić na niezbyt duże pojedyncze porcje. Muszą być spożywane co godzinę przez cały dzień, a ponadto należy je dokładnie przeżuć. Z góry, czyli przed każdym posiłkiem, należy wypić niewielką ilość płynu. Jednocześnie dozwolone jest picie absolutnie wszelkich napojów, w których nie ma cukru - jedynym wyjątkiem jest świeże mleko. Na pierwszy rzut oka dieta ta wydaje się raczej monotonna, ale odłóż na bok tego rodzaju wątpliwości - w rzeczywistości ta zdrowa i skuteczna dieta jest bardzo łatwo tolerowana, ponieważ zawiera pokarmy, które mają w swoim składzie dużo fruktozy i glukozy, a zatem je zostawiają. przyjemne uczucie sytości - takie wnioski są oparte na wrażeniach prawdziwych ludzi, którzy zostawili recenzje na temat tego, czym jest dieta Kremla.

Ponadto niezwykły efekt stosowania królewskiej diety opartej wyłącznie na suszonych owocach i orzechach również znacząco poprawi wygląd człowieka: jego skóra stanie się gładsza i niejako promienna od wewnątrz, a włosy będą wyglądać zdrowo i jedwabisto.
Podsumowując, należy zwrócić uwagę na fakt, że organizacja tej diety jest niezwykle prosta i niedroga, ponieważ orzechy i suszone owoce absolutnie nie wymagają żadnych specjalnych warunków do ich przechowywania, więc możesz je zebrać do późniejszego wykorzystania.