Dieta Larisy Doliny

Dieta Larisy Doliny Wiele kobiet może tylko zazdrościć słynnej Larisie Valley, bo ma efektowny wygląd, piękny mocny głos i niesamowitą figurę. Dieta Larisy Dolina jest jedną z wielu skutecznych diet. Obecnie piosenkarka wygląda bardzo dobrze i dzieli się swoimi sekretami odchudzania ze wszystkimi kobietami.

Podstawą utraty wagi popularnej piosenkarki jest dieta kefirowa Larisy Dolina. Głównym składnikiem jest tutaj kefir, który jest bardzo przydatnym produktem i zawiera grzyby kefirowe, które są połączeniem różnych mikroorganizmów, pałeczek, drożdży, bakterii. Kefir wzmacnia układ odpornościowy i zwalcza choroby żołądkowo-jelitowe. Kefir zawiera wystarczającą ilość aminokwasów i witamin, działa tonizująco i gasi pragnienie. Kefir poprawia pracę jelit i nerek oraz działa uspokajająco na układ nerwowy i krążeniowy.

Dieta kefirowa Larisy Doliny trwa siedem dni . Zrzucając kalorie, należy podzielić jedzenie na sześć równych porcji i przyjmować je o ustalonej porze.

Larisa Dolina, której dieta jest bardzo skuteczna, przez cały dzień nie jadła nic przed jej rozpoczęciem, ponieważ dzień postu przydaje się nie tylko osobom odchudzającym się, ale także absolutnie każdemu, kto nie jest obojętny na swoje zdrowie. Po zakończeniu diety powinieneś przejść na zwykłe jedzenie, ale w żadnym wypadku nie rzucaj się na mąkę, słodką i tłustą! Zarówno na diecie, jak iw proste dni, przed każdym przed posiłkiem zaleca się wypicie 50 gramów herbaty ziołowej z dziurawca, rumianku lub nagietka. Cechą diety kefirowej jest to, że ogranicza nie tylko ilość pożywienia, ale także wody. Nie powinieneś pić więcej niż 0,5 litra wody dziennie.

Menu na siedem dni:

Pierwszy dzień: 400-450 g pieczonych lub gotowanych ziemniaków bez dodatku soli, a także 0,5 litra 1% kefiru.
Drugi dzień: 400-450 g chudego twarogu, 0,5 l 1% kefiru.
Trzeci dzień: 400-450 g owoców, bez winogron i bananów, 0,5 litra 1% kefiru.
Czwarty dzień: 400-450 g gotowanej piersi z kurczaka bez dodatku soli, 0,5 l 1% kefiru.
Piąty dzień: 400-450 g owoców i 0,5 l 1% kefiru.
Szósty dzień: 1,5 litra niegazowanej wody.
Siódmy dzień: 400-450 g owoców i 0,5 l 1% kefiru.

Regularne powtarzanie tej diety pozwoli Ci zrzucić te zbędne kilogramy. Przykładem jest sama Larisa Dolina, która schudła 26 kilogramów. Dieta ta jest łatwo tolerowana iz reguły nie sprawia trudności i trudności osobom próbującym schudnąć. Najważniejsze, żeby nie przesadzić i nie przeplatać tego ze swoją regularną dietą. Lepiej jest zmieniać się co dwa tygodnie.

Dieta Larisy Doliny, o której opinie można zobaczyć na wielu stronach w Internecie, od dłuższego czasu jest bardzo popularna wśród kobiet. Po wypróbowaniu diety kefirowej po chwili usłyszysz w swoim adresie komplementy, jaka jesteś szczupła i atrakcyjna.