Dieta modelek z Francji

Przez całą przeszłość XX wieku modelki coraz bardziej „chudły” , aż po podium zaczęły maszerować po podium płaskie, chude modelki torturowane głodem i dietą. Kobieta z rozwiniętymi, normalnymi postaciami poczuła się obok tak grubej modelki. Na przykład Laetitia Casta, która ważyła 55 kg przy wzroście 177 cm i zawsze była zawstydzona swoją szczupością, musiała schudnąć na pokaz. Przyznała, że ​​w trzecim tygodniu diety myślała tylko o jednym - o jedzeniu.

Obecnie endokrynolodzy we Francji są znacznie bardziej zaniepokojeni powikłaniami dietetycznymi niż leczeniem prawdziwej otyłości. Okropny stan - anoreksja, często prowadząca do zgonu, jest mniej więcej chora co 3 francuskie kobiety w wieku od 15 do 25 lat.

Najważniejsze jest kompetentne rozpoczęcie diety , nie zapominając o ćwiczeniach i chodzeniu. Przestrzegając następujących zasad, naprawdę można szybko i skutecznie uzyskać doskonałe rezultaty:

  1. Jedz tylko wtedy, gdy naprawdę jesteś głodny i przestań jeść, gdy nie poczujesz już głodu.
  2. Jedz z przyjemnością, w spokojnym stanie umysłu iw pogodnym otoczeniu.
  3. Nie traktuj niektórych potraw jako tabu - prowadzi to tylko do przejadania się.
  4. Słuchaj wrażeń podczas jedzenia, zapisuj doznania (doświadczenia związane z jedzeniem) w swoim dzienniku. W ten sposób będzie można przeanalizować przyczyny niekontrolowanych posiłków.
  5. Nie jedz żywności w puszkach - warzywa i owoce muszą być świeże.

Dietę musisz przestrzegać przez 3 dni , możesz powtórzyć za kilka miesięcy, jeśli Ci odpowiada i schudniesz od 3 do 5 kg przy pierwszym stosowaniu diety.

  • Śniadanie: jajko na twardo, jogurt, herbata ze słodzikiem.
  • Lunch: zupa cebulowa z grzankami, surówką, wodą.
  • Podwieczorek: szklanka soku lub herbaty ziołowej, mięso, ryba, rosół z kurczaka lub warzyw.
  • Kolacja: gotowany kurczak, kawałek twardego sera, szklanka kefiru.

W pozostałe dni diety możesz równomiernie jeść twarożek, świeże owoce i warzywa w ciągu dnia