MCC do utraty wagi

MCC oznacza celulozę mikrokrystaliczną. Celuloza zawiera dużo błonnika pokarmowego. Dzięki temu możliwe jest nasycenie organizmu niewielką ilością pokarmu. Ponadto celuloza jest bogata w przeciwutleniacze, które spowalniają proces starzenia. Zawiera również witaminy i minerały. MCC to celuloza w postaci proszku lub tabletek.

Celuloza mikrokrystaliczna znajduje zastosowanie w niektórych chorobach przewodu pokarmowego, w walce z zatruciem organizmu i otyłością. Tabletki MCT są stosowane w zapobieganiu chorobom, takim jak kamica moczowa i kamica żółciowa. Rzadko stosowany w leczeniu cukrzycy.

Właściwości μc:

 1. Odtruwa;
 2. Usuwa cholesterol i zmniejsza ryzyko miażdżycy;
 3. Zmniejsza poziom cukru we krwi;
 4. Normalizuje trawienie;
 5. Oczyszcza jelita;
 6. Doskonały adsorbent;
 7. Normalizuje stolec.

Mcts można stosować do zwalczania zaparć, które często towarzyszą mono diecie. Zaparcia negatywnie wpływają zarówno na zdrowie, jak i na sylwetkę, skórę, włosy. W przypadku zaparć toksyny zaczynają być wchłaniane w jelitach i rozprzestrzeniają się po całym ciele. Zaparcia wywołują bóle głowy, zły nastrój, zmęczenie. Aby temu zapobiec, należy po prostu oczyścić jelita. A mkts robi to bardzo delikatnie.

MCC do odchudzania przyjmuje się w dowolnej postaci: proszku lub tabletki. Zasada działania mcts polega na tym, że bardzo drobna celuloza, dostając się do żołądka, zaczyna puchnąć. W rezultacie okazuje się, że człowiek je bardzo mało, a czuje się pełny. Celuloza nie jest całkowicie trawiona, w większości wydostaje się, oczyszczając jelita ze starych toksyn. Proces trawienia jest dość długi, więc nie chcesz jeść przez bardzo długi czas.

Jak wziąć mcts?

Oczywiście każdy producent ma własne instrukcje dotyczące korzystania z mcts. To, ile celulozy należy zużyć, zależy od surowca. Ale jest jedna zasada, która dotyczy wszystkich typów MCT. Celulozę należy przyjmować przed posiłkami! Przed jedzeniem stosuje się pigułkę lub proszek, mija jakiś czas (5-10 minut) i można zacząć jeść. W rezultacie spuchnięta celuloza wypełnia żołądek i niewiele można jeść poza celulozą. MCC poprawia skuteczność diety bez węglowodanów .

Zalety μc:

 • Pierwszą zaletą jest to, że do organizmu dostaje się niewiele kalorii, co zmusza go do odkorkowania zapasów tłuszczu.
 • Drugi plus to nawyk jedzenia niewielkich ilości. Człowiek nie potrzebuje dużo jedzenia, aby poczuć się pełnym. Ludzie po prostu przyzwyczajają się do przejadania się, do jedzenia więcej niż naprawdę potrzebują.

Recenzje MCK

Zdecydowana większość kobiet zauważyła, że ​​w okresie przyjmowania celulozy naprawdę straciły na wadze. MCC do odchudzania otrzymało pozytywne recenzje. Waga długo nie wraca.
Co najważniejsze, w tydzień można schudnąć około 3 kg!

Pomocne wskazówki:

 • Jeśli wzmocnisz spożycie mikroukładów ćwiczeniami fizycznymi i odpowiednim odżywianiem, wtedy waga znika szybciej, efekt utrzymuje się dłużej niż rok, jeśli nie zaczniesz się przejadać.
 • Zachowaj ostrożność podczas stosowania mcts na dolegliwości żołądkowe. Nie można też przyjmować celulozy w przypadku przewlekłych i ostrych chorób przewodu pokarmowego.
 • Kupuj wyłącznie naturalną celulozę. Istnieje zmodyfikowana celuloza, która jest używana do celów technicznych, nie można jej użyć.