Pas wyszczuplający

Zwalczanie nadwagi lub wypukłego brzucha wymaga dużo czasu i wysiłku. Dlatego istnieją sposoby na odchudzanie, leżąc na kanapie lub siedząc przy komputerze. Ta metoda jest kochana przez osoby, które mają siedzący tryb pracy i ci, którzy są leniwi, aby pracować nad swoim ciałem. Co to za metoda? To szeroka gama pasów wyszczuplających.

Co to jest pas odchudzający

Wygląda jak bardzo szeroki pas, pogrubiony na środku. W środku takiego pasa zwykle znajduje się ciało robocze. Zasada działania jest bardzo prosta: impulsy elektryczne z paska przekazywane są do organizmu człowieka, powodując skurcze mięśni. W tym samym czasie doznania wykonują masaż. Inny rodzaj pasów oparty jest na ogrzewaniu, efekt użytkowania jest podobny do tego z lokalnej sauny. Pod wpływem wysokiej temperatury dochodzi do przyspieszenia krążenia krwi, przyspieszenia metabolizmu oraz szybszego rozkładu tłuszczów. Za pomocą pasa możesz łatwo i szybko schudnąć w krótkim czasie.

Zwykły pas może:

 • Schudnąć;
 • Popraw talię;
 • Popraw kształt bioder;
 • Zwiększyć krążenie krwi;
 • Wzmocnij mięśnie.

Pasek jest zakładany lokalnie. Oznacza to, że tam, gdzie jest umieszczony pas, pracują tam mięśnie. Możesz nawet założyć pasek lokalnie na dłonie, zwłaszcza jeśli masz zajęte ręce lub masz cellulit. Pobudzenie mięśni i poprawa krążenia krwi pomogą szybciej spalić tłuszcz. Jeśli impulsy wnikają dostatecznie głęboko do środka, wówczas pas jest używany jako środek radzenia sobie z zatkaniem w jamie brzusznej.

Zakładanie pasa masującego

 • Do budowania mięśni. Wyszczuplający pas masujący służy do stymulacji włókien mięśniowych. Jeśli ćwiczysz równolegle, możesz szybko podkręcić mięśnie brzucha, nóg i ramion;
 • Na ból pleców. Masaż koi nerwy, rozluźnia mięśnie i łagodzi ból;
 • Do utraty wagi;
 • Poprawę krążenia krwi uzyskuje się poprzez pracę mięśni.

Zakładanie pasa termicznego

 • Do utraty wagi;
 • Zmniejszenie objętości;
 • Aby poprawić krążenie krwi;
 • Aby stymulować procesy metaboliczne.

Przeciwwskazania

Bardzo ostrożnie jest zakładać pas wyszczuplający brzuch. Istnieje imponująca lista przeciwwskazań dla każdego rodzaju paska.
Pas do masażu-miostymulatora nie powinien być stosowany w chorobach zapalnych, schorzeniach narządów miednicy. Z dużymi kamieniami w woreczku żółciowym lub nerkach. Pod działaniem miostymulacji mogą zacząć wychodzić i zatykać przewody. W takim przypadku pomoże tylko operacja.
Pas termiczny nie powinien być stosowany przy chorobach zapalnych i zakaźnych, przy gruźlicy i nowotworach.
W przypadku obu pasów przeciwwskazaniem do stosowania jest indywidualna nietolerancja efektów.

Osoby, które używają pasa odchudzającego, zostawiają pozytywne recenzje. Główne zalety korzystania z paska:

 1. Łatwość obsługi;
 2. Możesz go używać w dowolnym dogodnym momencie (w domu, w pracy). Bezpieczny w użyciu nawet podczas snu.
 3. Nowoczesne pasy są przenośne - osoba nie jest przywiązana do gniazdka. Wystarczy naładować baterie;
 4. Możliwość dostosowania intensywności paska do własnych potrzeb.

Wskazówka: kupując pasek, zwróć uwagę na rodzaje baterii i sprawdź, czy można je wymienić. Często zdarza się, że baterie do nich nie są w sprzedaży. Zwykle zestaw zawiera specjalny płyn, który przewodzi impuls z paska do ciała. Nie zapomnij zapytać, jak możesz zdobyć ten płyn.